Ірина Сех: "Закликаю громаду Львівщини не піддаватися на сумнівні заклики озброюватися і вирушати до Криму"

Ірина Сех: "Закликаю громаду Львівщини не піддаватися на сумнівні заклики озброюватися і вирушати до Криму"

03.03.14 08:20 0 791
Голова Львівської обласної організації ВО "Свобода", народний депутат України Ірина Сех закликає громаду Львівщини не піддаватися на заклики озброюватися та вирушати до Криму. Вона наголошує, що у цей відповідальний час не можна піддаватися на провокації – треба провесті мобілізацію і діяти скоординовано – виконувати накази уповноважених на це органів державної влади та стати єдиною монолітною силою в протистоянні з ворогом, який вже стоїть біля наших воріт.

"Заклики сумнівних осіб озброюватися і їхати до Криму – це провокація, яка вигідна лише кремлівському агресорові. Це йому потрібна, як аргумент для виправдання свого вторгнення на територію України картинка "із озброєними фашистськими молодчиками", які загрожують мирному населенню. А це означає, що вашим патріотизмом, жертовністю, щирим бажанням захистити рідну землю можуть скористатися ворожі сили.

У цей важкий для держави час мусимо мобілізуватися і бути готовими захистити свою Вітчизну. Однак маємо діяти скоординовано, виконувати накази уповноважених на це органів державної влади, маємо стати єдиною монолітною силою в протистоянні з ворогом, який вже стоїть біля наших воріт. Ми не дозволимо агресорові зруйнувати наші здобуті величезною ціною свободу й незалежність", – зазначила Ірина Сех.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 3)

КОМЕНТАРІ