В УГКЦ просять високопосадовців ЄС не дозволити знищити Україну

В УГКЦ просять високопосадовців ЄС не дозволити знищити Україну

04.03.14 08:07 0 342
Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) просить високопосадовців ЄС не дозволити знищити Україну.

«У минулому Європейський Союз нагородив вас Нобелівською премією миру за внесок у збереження миру на Землі, особливо на європейському континенті, протягом останніх 60 років. Тому звертаємося до вас із наполегливою вимогою не дозволити знищити центр європейського континенту – Україну», – пише у листах-зверненнях Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) до високопосадовців ЄС, зокрема до президента Європейської комісії Жозе Мануеля Баррозу, голови Європейської ради Германа ван Ромпея та голови Європарламенту Мартіна Шульца.

Глава церкви закликає до солідарності з українським народом у цей важкий час, коли різні військові групи Російської Федерації, порушучи всі угоди, вторглися на територію суверенної України, повідомляє департамент інформації УГКЦ.

«У нашій країні немає мовної, національної та релігійної дискримінації. Протягом останніх трьох місяців Україна показала всім свою вірність демократичним цінностям і свій європейський вибір. Наше глибоке і щире бажання полягає у створенні та покращенні наших братерських і дружніх відносин з Росією в дусі взаємної поваги», – пише до високопосадовців ЄС Блаженніший Святослав.

Очільник церкви висловив сподівання, що високопосадовці не залишаться байдужими і докладуть зусиль до припинення агресії в Україні.

«Ми вважаємо, що Бог – не в силі, а в правді. Правда знаходиться на боці українського народу. Бог благословить усіх нас!» – такими словами завершує свої звернення Глава УГКЦ.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Ірина Сех очолила Львівську ...

КОМЕНТАРІ