Юні дослідники природи Хмельниччини - переможці Всеукраїнського конкурсу «Intel-Еко Україна-2014»

Юні дослідники природи Хмельниччини - переможці Всеукраїнського конкурсу «Intel-Еко Україна-2014»

05.03.14 11:18 0 456
Юні дослідники й охоронці природи рідного краю - Іван Гуменюк, учень 9 класу Красилівського НВК та Мартинова Олена і Черей Анастасія, учениці 11 класу Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки, з 26 лютого по 01 березня 2014 року гідно представили учнівську молодь Хмельниччини в м. Києві на Всеукраїнському конкурсі «Іntel-Еко Україна-2014» - національному етапі Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів «Intel ISEF 2014» (International Science and Engineering Fair), де здолали десятки своїх юних талановитих суперників з усіх областей України і стали його переможцями.

Конкурс «Іntel-Еко» - престижний і цікавий захід, який щорічно проводиться Міністерством освіти і науки України спільно з Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ) та дирекцією освітніх програм INTEL в Україні з метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальних закладах України.

В нинішньому році на цей популярний конкурс прибули 132 юних науковці з усіх куточків України, які представляли 130 дослідницьких індивідуальних та командних проектів в десяти тематичних категоріях, і кожен з них наполегливо прагнув перемогти.

Дев’ятикласник Іван Гуменюк був одним із наймолодших конкурсантів, але виборов І місце, успішно захистивши свій дослідницько-експериментальний проект «Водозабірний самоочисний фільтр широкого застосування» в категорії «Екологічна інженерія та енергозберігаючі технології», отримав у нагороду Диплом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та право представляти нашу державу на міжнародному Фестивалі молодих вчених E(x)plory-2014 у Польщі (місто Гдиня) з 27 по 29 березня 2014 року.

Хмельницькі ліцеїстки Олена Мартинова і Анастасія Черей, успішно захистивши свій командний проект «Фітомеліоративна оптимізація фізичних показників якості води техногенних озер Хмельниччини», здобули ІІІ місце і також відзначені Дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Юний красилівчанин до цього уже встиг побувати з 4 по 7 лютого 2014 року зі своїм індивідуальним дослідницько-експериментальним проектом у Росії в м. Санкт-Петербурзі на Х Міжнародному Балтійському науково-інженерному конкурсі, де був нагороджений Спеціальним Дипломом організаторів заходу за оригінальність представленої дослідницької теми і успішний захист конкурсної роботи.

Здобути перемогу на конкурсі «Іntel-Еко» надзвичайно складно, адже тут щорічно збираються найталановитіші юнаки та дівчата з усієї держави, які виконали індивідуальні дослідницько-експериментальні проекти, а результати їх праці, знання і вміння кваліфіковано оцінює поважне конкурсне журі до складу якого входять відомі науковці України.

Варто відзначити, що у цьому році отримала право бути серед цих поважних людей і оцінювати результати праці конкурсантів наша землячка - студентка І-го курсу Київського національного медичного університету ім. О.О.Богомольця Христина Ганзюк, яка в 2012 та минулому 2013 році була абсолютним переможцем цього заходу і двічі, представляючи Україну на його міжнародних фіналах у США, здобула бронзову й срібну медалі і подала гарний приклад для наслідування школярам нашої області.

Яскрава перемога юних дослідників та охоронців природи нашого краю Івана Гуменюка, Олени Мартинової і Анастасії Черей в м. Києві на Всеукраїнському конкурсі «Іntel-Еко Україна-2014» - новий успіх цих талановитих учнів та їх прекрасних педагогів - Юрія Парфеновича Гуменюка і Олексія Миколайовича Діденко, якими можуть пишатися їх друзі й колеги, учнівська молодь та педагогічні колективи навчально-виховних закладів Хмельниччини.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівецька область: ...
Наступна новина: Володимир Гройсман: Ми ...

КОМЕНТАРІ