7 березня у Тернополі відбудеться загальноміська родинна толока

7 березня у Тернополі відбудеться загальноміська родинна толока

05.03.14 16:11 0 282
В рамках двомісячника благоустрою, який розпочався 1 березня, у Тернополі відбудеться загальноміське прибирання. Перша толока пройде 7 березня.

За словами заступника начальника управління ЖКГ Олега Соколовського, вона матиме особливе значення: «В Тернополі, починаючи з 1997 року традиційно проходить двомісячник благоустрою. Цього року прийнято рішення виконавчого комітету вже з 1 березня розпочати благоустрій міста, а першу міську толоку провести 7 березня. Міський голова запропонував зробити загальноміське прибирання родинним. Щоб вийшла вся родина з інвентарем, щоб прибрали хоча б біля своєї території і це вже великий вклад в чистоту міста. На уже розписані польові командири і території міста і на даний час до нас дзвонять багато людей, які хочуть брати участь в толоці».

Комунальники кажуть, що впорядкування міста розпочали цього року швидко, адже і погода сприяє і місто потребує іншого бачення щодо благоустрою.

«З року в рік ми садимо певну кількість дерев, фарбуємо лавки, ремонтуємо дитячі та спортивні майданчики, але наше завдання не тільки озеленення, фарбування, ремонт, а й збереження усіх робіт в належному стані. Тобто, ми будемо перевіряти в якому стані кожна облагороджена територія була на початку весни після благоустрою, а потім восени перед початком зимового періоду», - підсумував Олег Соколовський.

Бажаючих взяти участь у загальноміській толоці просять телефонувати в управління ЖКГ за тел.: (0352)25-47-16.

Заходи - перелік об’єктів для виконання робіт з впорядкування території міста під час проведення 7 березня загальноміської толоки

(завантажити)

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Волині братовбивцю ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ