У Житомирі під час спільного рейду міліції та активістів вилучено півтора десятка ігрових пристроїв

У Житомирі під час спільного рейду міліції та активістів вилучено півтора десятка ігрових пристроїв

08.03.14 09:05 0 1207
Однією з форм співпраці органів внутрішніх справ області з громадськими активістами стало проведення спільних рейдів. В обласному центрі спеціально створені робочі групи перевірили понад чотирьох десятків адрес, де ймовірно могли знаходились ігрові автомати. У результаті спільних заходів вилучено 14 ігрових пристроїв.

До Житомирського міськвідділу міліції звернувся активіст місцевого автомайдану із заявою про функціонування у місті осередків грального бізнесу. Для перевірки цієї інформації правоохоронці організували відповідні заходи.

- У рамках розпочатого кримінального провадження за ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу ми провели огляд усіх вказаних у заяві адрес, - розповів начальник Житомирського МВ УМВС Володимир Лупащенко. – Для цього створили кілька робочих груп у складі міліціонерів, громадських активістів та журналістів, які працювали одночасно у різних місцях.

Відтак, за однією з адрес на вул. Київській у приміщенні громадського туалету знаходилось два гральні автомати. Такий собі сервіс: зайшов по потребі – затримайсь для розваги. На появу мобільної групи власник «закладу» відреагував миттєво – автомати знеструмив, а активістам повідомив, що вони неробочі. Втім, аби не було спокуси їх полагодити, термінали опломбували та вилучили.

На території Житнього ринку обласного центру активісти стали ініціаторами вилучення програмно-апаратних комплексів миттєвої лотереї. Ці пристрої, на їх думку, також сприяють популяризації азартних ігор.

- Загалом за результатами проведених заходів на території обласного центру було вилучено 14 ігрових пристроїв, - повідомив заступник начальника УДСБЕЗ УМВС Степан Харченко. – Нині за всіма фактами тривають перевірки, встановлюємо їх власників та призначені експертизи і щодо самих пристроїв.

За результатами названих заходів прийматиметься рішення у кожному конкретному випадку щодо подальшого їх функціонування чи знищення.

Водночас правоохоронці звертаються до всіх жителів області з проханням повідомляти про відомі їм факти існування гральних закладів до міліції та долучатись у подальшому до спільної їх перевірки з метою дотримання усіх обов’язкових вимог щодо документування такого виду незаконної діяльності. Лише таким чином організаторів підпільних азартних закладів вдасться притягнути до кримінальної відповідальності.

Алла Ващенко,

СЗГ УМВС України

в Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ