Харків’яни самоорганізувались і врятували від голодної смерті міський зоопарк

Харків’яни самоорганізувались і врятували від голодної смерті міський зоопарк

09.03.14 13:35 0 558
Звістка про загрозу життю тварин мобілізувала все місто. Харків’яни взялися рятувати тварин у зоопарку.

Про це повідомляє ТСН.

Досі рятували фермери, які годували харківських тварин у борг. Заклад винний постачальникам вже більш ніж 3 млн гривень. І з початком посівної селяни відмовилися далі допомагати зоопарку. «Кажуть, ми не можемо більше давати в борг, бо нам треба купувати зерно, солярку, встигнути з посівною, інакше ми загинемо швидше за ваших тварин. Нам просто нічого не сплачують цілий рік. Нам щотижня потрібна мінімум 140 тисяч. Якщо буде менше – ми загинемо», – розповів директор звіринцю Олексій Григор’єв.

Лише на вагітну слониху потрібно щодня 50 кг моркви, 70 кг буряка, 10 кг хліба, 30 кг сіна та 20 кг соломи. «Співробітники зі слізьми бігли купували за свої гроші. Я сам купую продукти для Тенді. Вагітним відмовляти неможна», – каже керівник зоопарку.

Поповнювати комори звіринцю взялися прості харків’яни. Не чекаючи рішень нового міністра фінансів, люди протягом доби перерахували для потреб зоопарку близько 90 тис. грн. та принесли майже 6 тонн продуктів. Зокрема, 150 кг бананів, 203 кг картоплі, 309 кг кукурудзи та 1,8 тис. кг моркви.

Допомогу в зоопарку приймають із удячністю. Бо власні ресурси вичерпалися, і вже з ближчого понеділка тварини могли б почати вмирати від голоду. «Дуже багато всього незвичайного, це і консервацію несуть, і суміші бобові, і олію, рослинну й оливкову. Дитяче харчування, персики, повидло несуть. Звісно, знадобиться! У нас мавпи дуже добре їдять повидло», – розповіла завідувач кормового складу Катерина Нікітіна.

Щоби тварини не голодували, звіринцю необхідно 18 тис. грн на день. У зоопарку не закликають робити пожертви. Кажуть, достатньо прийти і купити квиток. Уже підрахували: всього півтисячі відвідувачів на день – і кожна тварина, від качки до вагітної слонихи, тут буде сита. Втім, харків’яни не збираються знижувати взятий темп. Уже на ближчу неділю активна молодь запланувала флешмоб – масове відвідання зоопарку. Взяти в цьому участь уже зголосилися 2 тис. чоловік. Раніше повідомлялося, що харків’яни масово об’єднуються для порятунку тварин у зоопарку.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Буковині викрито ...

КОМЕНТАРІ