У Тернополі відбулася загальноміська родинна толока

У Тернополі відбулася загальноміська родинна толока

09.03.14 16:21 0 506
Незважаючи на погіршення погодних умов, спільними зусиллями комунальних служб, працівників міськради, навчальних закладів та тернополян проведено широкий комплекс робіт, спрямованих на поліпшення благоустрою міста, озеленення та покращення стану довкілля.

У загальноміській толоці активно прийняли участь понад 20 навчальних закладів в кількості близько 1000 учнів та вчителів, близько 240 студентів. Виконано роботи з впорядкування території навчальних закладів –120 га, обрізано дерев та кущів – 2500 штук, впорядковано квітників –9 000 кв. м., відремонтовано обладнання спортивних та ігрових майданчиків – 111 шт.

Крім того, представниками управлінь та відділів міської ради виконано роботи з очищення територій парків міста, скверу Миру, бульвару Д.Галицького та «Калинового бескиду» на вул. Перля.

Комунальними та житлово-експлуатаційними підприємствами розроблено індивідуальні конкретизовані плани, згідно яких на даний час виконано запланований обсяг робіт, пов’язаних з впорядкуванням прибудинкових, закріплених територій, ремонту і посадкою зелених насаджень та інші види робіт.

На даний час спільними зусиллями частково очищено території придорожніх зелених смуг об’їзної дороги та зелених зон на вулицях Протасевича, Довженка, Поліській, Р. Купчинського, 15 Квітня, пр. С. Бандери, пр. Злуки, М.Кривоноса, Винниченка, Ген. М. Тарнавського, Б. Лепкого, Є. Коновальця, частину Об’їзної дороги та інших.

Впорядковано території на в’їздах в місто.

В рамках двомісячника та толоки ТДВ «Зелене господарство» виконано роботи з видалення аварійних та сухостійних насаджень в кількості 92 шт на проспектах Злуки та С. Бандери, вул. Купчинського.

Проводились роботи з очищення територій міських кладовищ на вул. Микулинецькій та біля с. Підгороднє.

Велику увагу приділено очищенню придорожніх зелених зон від вул. Бережанської до кладовища біля с. Підгороднє та впорядкуванню пам’яток і меморіальних комплексів, які знаходяться на території кладовища на вул. Микулинецькій.

Надіслано листи на адресу структурних підрозділів міської ради щодо залучення суб’єктів господарювання по напрямках господарської діяльності із зобов’язанням прийняти активну участь у виконанні робіт з впорядкування прибудинкових, прилеглих і закріплених територій.

Підтримали акцію 25 підприємств та організацій в кількості понад 600 чол.

Суб’єктами господарювання у відповідності до Правил благоустрою встановлено 214 урн для сміття.

Закладами охорони здоров’я впорядковано прилеглі та закріплені території на площі16,3 га, прийняло участь близько 500 чол.

Також, долучились до виконання заходів 12-ть установ у сфері культури і мистецтв (320 працівників).

Ліквідовано 7 несанкціонованих сміттєзвалищ на вул. Стадникової, Микулинецькій, Поліській, Подільській, Вертепній, Громницького, Юності.

З метою раціонального використання деревини після виконання робіт із зрізки зелених насаджень, домовлено передавати її на перероблення ВАТ «Ліском», утворена щипа використовуватиметься в котельнях.

ТОВ «ТернопільКомуналСервіс» організовано роботи з оперативного вивезення складованих поліетиленових мішків після проведення очищення території міста на міське сміттєзвалище, об’ємом близько 2500 куб.м.

Інспекцією Архбудконтролю висаджено 50 штук дерев породи ялина в парку Національного Відродження.

Членами політичної партії «Батьківщина» виконано роботи з очищення території на вул. Бродівській.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопільська область: ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ