Місто Луцьк обране для участі у Проекті USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

Місто Луцьк обране для участі у Проекті USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

11.03.14 13:30 0 350
Про це повідомив Луцький міський голова Микола Романюк під час шньої оперативної наради.

Проект «Муніципальна енергетична реформа в Україні» співпрацюватиме з нашим містом над підвищенням ефективності використання енергетичних ресурсів через навчання місцевих фахівців та надання їм допомоги у розробці планів дій сталого енергетичного розвитку. Також допоможе у залученні фінансів на реалізацію заходів, визначених у Планах дій сталого енергетичного розвитку.

Загальний бюджет конкурсу становить 13 млн дол. До участі запрошувалися міста України з населенням від 100 000 до 1 000 000 чоловік.

У конкурсі взяло участь 36 міст України, серед яких було відібрано 15: Вінниця, Дніпропетровськ, Євпаторія, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кривий Ріг, Луцьк, Павлоград, Рівне, Суми, Тернопіль, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

Міський голова Микола Романюк вважає, що наше місто потрапило до проекту завдяки багаторічній роботі в енергозберігаючому напрямку та співпраці з Асоціацією енергоефективних міст України.

Тож співпраця проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» з містом Луцьк розпочнеться вже найближчим часом після підписання двостороннього меморандуму.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Боротьба із гральним ...
Наступна новина: Тернопільщина відзначає ...

КОМЕНТАРІ