Ситуація буде покращуватися і всі шанси для цього є, – Бригинець

Ситуація буде покращуватися і всі шанси для цього є, – Бригинець

11.03.14 13:42 0 276
7 причин, чому в Криму вдалося уникнути кровопролиття і чому Крим був і залишається українським

Про це розмірковує нардеп Олександр Бригинець, повідомляє IPress.

Цей ТОП-7 – це результат моїх численних зустрічей у Криму з багатьма людьми різних поглядів і думок. Я глибоко переконаний, що шансів на реалізацію у Криму путінського сценарію немає.

Перша причина – правильні рішення і героїзм українських солдатів. РФ очікувала 2 варіанти: агресивна відповідь із застосуванням вогнепальної зброї або перехід на бік Росії. Всі командири без центральної вказівки прийняли єдине правильне рішення – пасивний опір. Це найскладніший метод, оскільки потребує врівноваженості твердості і витримки.

Друга причина – м’який саботаж російською армією вказівок Путіна. Російським військам довелося протистояти підрозділам, які переповнені людьми, яких вони особисто добре знають, оскільки вони разом були на навчаннях і парадах. А стріляти в добре знайомого – це не те саме, що в якогось бандерівця чи чеченця.

Третя причина – недостатня кількість фанатичних прихильників російського сценарію серед цивільного населення. Фактично головну роботу на себе повинні були взяти так звані туристи. Цивільне населення усунулося від конфлікту і підтримало козаків та дружинників дуже кволо. Таких загонів явно не достатньо для серйозного протистояння і навіть для помітних провокацій.

Четвертою причиною є контраверсійність лідерів кримського бунту (Аксьонова і Константинова), яких сприймають, як бізнес і кримінал, а не як лідерів. Проросійський рух не створив адекватного лідера, який міг би повести за собою людей. А нинішні керівники (які вже чекають свого арешту), всього на всього проросійські кримінальні маргінали.

П’ята причина – слабкість громадянського суспільства у Криму, відсутність лідерів громадської думки, як таких. Тому не було тих, хто міг би своїм авторитетом на місцях підтримати путінську ідею. А кримські татари – єдина організована група – виступили проти цього сценарію.

Шоста причина – те, що Путін втратив свій статус не лише у світі, а й в Росії, відмовившись публічно від своїх солдат в Криму. Так само його рейтинг різко падає в Криму через відверто брехливі заяви, частину з яких і в Криму сприймають, як брехливі, хоч і задурманені російською пропагандою. Приміром, заяву про численних вбитих. У Криму, як ніде в іншому місці, точно знають, що вбитих не було і Путін – брехун.

Сьома причина – нова влада не зробила глобальних помилок щодо кримської ситуації. Щоправда, я не побачив якихось суттєво успішних рішень, але ключовою все таки є відсутність помилок. В разі прийняття креативних позитивних рішень ситуація буде покращуватися і всі шанси для цього є.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ