Медики Львівщини долучились до громадського руху за цілісність України

Медики Львівщини долучились до громадського руху за цілісність України

14.03.14 13:20 0 691
Колектив Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації долучився до громадського руху «Медична спільнота – за цілісність та суверенність України», який запропонували у президії та правлінні Асоціації кардіологів України.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

«Багатонаціональна медична спільнота Львівщини завжди мала активну і принципову громадянську позицію та сповідувала засади українського національного патріотизму і поваги до усіх національностей і народів. Тісні професійні контакти єднають нас з лікарями всієї України та зарубіжних країн. Львівщина завжди радо приймає колег з Росії, Європи, США. Нас завжди об’єднувала професія, яка стоїть на сторожі життя і здоров’я. Ніколи мова чи релігія не ставали перешкодою до спілкування, дискусії, дружніх контактів і обміну досвідом», – йдеться у зверненні медиків Львівщини.

«Брудний чобіт кремлівського загарбника хоче зруйнувати мир і спокій у нашому домі. У цей напружений до відчаю час медики не мають права бути байдужими. Адже лікарі надто добре знають, якою високою може бути ціна військової агресії зі сторони Росії. Ми засуджуємо замах російської влади на державність України і втручання Росії у справи нашої суверенної європейської держави. Ми за цілісність і незалежність України у всій її чудовій і неповторній різноманітності і багатогранності. Ми готові захищати свою державу», – наголосили лікарі.

Медики закликали колег з усієї України долучитись до громадського руху «Медична спільнота за цілісність та суверенність України», зайняти усвідомлену патріотичну позицію, докласти усіх зусиль до збереження держави, підтримати українську армію і гідно виконувати свій професійний обов’язок перед народом України.

Під зверненням свій підпис поставили:

* Верес В’ячеслав;

* Вешко Наталя;

* Голдун Андрій;

* Децик Мирослава;

* Духаніна Ріна;

* Карчемна Ольга;

* Кутневич Любомира;

* Малоїд Олександр;

* Макух Надія;

* Микичак Ірина;

* Надіжко Вальдемар;

* Парфенюк Оксана;

* Романяк Леся;

* Середа Орест;

* Степан Михайло;

* Стосик Тетяна;

* Федорак Володимир;

* Яремко Галина.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопільщині пройде ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ