У Львові винесено вирок шахраєві, який незаконно заволодів кредитами на суму понад 850 тисяч гривень

У Львові винесено вирок шахраєві, який незаконно заволодів кредитами на суму понад 850 тисяч гривень

14.03.14 17:09 0 489
Крім того, йому інкримінують незаконне заволодіння кредитними коштами у розмірі 430 тисяч доларів США. Ці гроші зловмисник отримував, здаючи в заставу нерухомість, яку раніше також придбав у кредит. Чоловік засуджений до 5 років позбавлення волі з встановленням іспитового терміну на 2 роки.

Набрав законної сили вирок, винесений Галицьким районним судом міста Львова у кримінальній справі, порушеній за матеріалами УБОЗ ГУМВС України у Львівській області стосовно керівника одного із ТОВ Львівщини. Чоловік незаконно заволодів значними сумами коштів, виданих банківськими установами Львова.

У березні 2010 року за матеріалами УБОЗ слідчим управлінням ГУМВС у Львівській області відносно підприємця, жителя Львівщини, було порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) та ч. 2 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України. Чоловік шляхом обману з використанням підроблених документів отримав у банківських установах міста Львова кредитні кошти на загальну суму 430 тисяч доларів США та 852 тисяч гривень, які не планував повертати.

При укладенні кредитних договорів з банківськими установами підприємець надав завідомо підроблені документи з неправдивими відомостями про розмір заробітної плати. Також при цьому ним навмисне була прихована інформація про наявні у нього боргові зобов'язання перед іншими банківськими установами.

Для забезпечення виконання зобов'язань перед банківськими установами за умовами кредитних договорів підприємець надав у заставу рухоме майно – автомобілі, придбані у кредит, які вже перебували у заставі.

У подальшому отримані в банківських установах міста кредитні кошти підприємець легалізував шляхом придбання транспортних засобів, зокрема – дорогих автомобілів, а також шляхом придбання майнового комплексу та земельної ділянки.

За результатами попереднього розслідування вина затриманого у вчиненні інкримінованих злочинів була доведена повністю, кримінальну справу направлено до суду.

Рішенням суду підприємцю винесено вирок, за яким зазначений громадянин засуджений до 5 років позбавлення волі з встановленням іспитового терміну на 2 роки.

ВЗГ ГУМВС України

у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі визначено ...
Наступна новина: У Житомирі привітали ...

КОМЕНТАРІ