Протягом січня-березня на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу Чернігівського державного інституту економіки і управління за перемогу в Чемпіонаті змагались 8 команд вищої ліги і 10 команд першої.
У напруженій боротьбі серед команд вищої ліги перемогу виборола “Ніка”, друге місце посів “Спиртовик”, а третьою стала “Шина”.
9 березня завершився Чемпіонат і у першій лізі.
За результатами ігор за додатковими показниками між командами були визначені переможці. Перше місце посіла команда “Кураж”, друге - “Кера”, третє - “Гамма”.
Переможці і призери змагань нагороджені медалями та грамотами відділу по фізичній культурі та спорту міської ради і міської федерації футболу.
За інформацією відділу по фізичній культурі та спорту
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Начальник УМВС України в ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим