Житомирщина досягла успіхів у напрямку переведення котелень на альтернативні джерела енергії

Житомирщина досягла успіхів у напрямку переведення котелень на альтернативні джерела енергії

14.03.14 11:39 0 487
13 березня відбулося розширене засідання колегії департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації з питань підбиття підсумків роботи галузі за 2013 рік та відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Аналізуючи роботу профільних структур і служб, перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко звернув увагу на те, що у сфері житлово-комунального господарства Житомирщини функціонує понад 400 підприємств, установ та організацій та працює більше 10 тис. осіб. Комунальники області обслуговують 8,5 тис. багатоквартирних житлових будинків, 4 тис. км водогінних мереж, 496 км тепломереж та майже 1,5 тис. км каналізаційних мереж. У минулому році рівень фінансування галузі становив 419 млн. грн.

За словами Миколи Миколайовича, у 2013 році працівники житлово-комунального господарства досягли успіхів у напрямку переведення котелень на альтернативні джерела енергії. Так, наша область стала одним із лідерів по Україні за показником економії споживання газу. Загалом Житомирщина у минулому році почала використовувати на 12% менше блакитного палива. Заступник голови облдержадміністрації також відзначив, що опалювальний сезон у регіоні проходить стабільно, а всі поломки на тепломережах ліквідуються своєчасно та оперативно.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: У Волинській області шість ...

КОМЕНТАРІ