В Житомирській області рятувальники проводять профілактичні бесіди з громадянами щодо попередження пожеж у екосистемах

В Житомирській області рятувальники проводять профілактичні бесіди з громадянами щодо попередження пожеж у екосистемах

14.03.14 12:34 0 546
З настанням теплої погоди селяни області почали спалювати сміття, яке залишилося після зими. Внаслідок цього тільки за останні дві доби на Житомирщині зареєстровано 14 займань сухої трави, ще 2 загоряння трапилося через спалювання рослинності.

Частіше всього ці пожежі трапляються через людську недбалість та неуважність. З метою попередження пожеж рятувальники області провели профілактичний рейд по територіям Корчацької, Денишівської та Василівської сільських рад Житомирського району.

У ході заходу співробітники ДСНС розповідали громадянам про причини виникнення пожеж на відкритій місцевості, а також нагадували, що варто робити, щоб запобігти жертвам та втратам. Від цього залежить те, яким буде розмір збитків. Адже часто полум’я з невеличкого загоряння перекидається на дерева та господарчі будівлі.

Ситуацією на території однієї із сільрад поділилася Корчацький сільський голова Віра Герасимчук. За її словами, спалювання сухої трави та сміття відбувається з урахуванням вимог правил пожежної безпеки. Кілька років тому зустрічалися поодинокі випадки пожеж, спричинених необережним поводженням із вогнем.

В сусідніх селах ситуація дещо інша. Проходячи дворами сіл, частенько спостерігався густий дим, який сигналізував про спалення сухої рослинності. Під час спілкування з людьми, які прибирали присадибні ділянки, вони запевнили співробітників ДСНС, що обізнані з правилами пожежної безпеки та не допустять біди.

У ДСНС у Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Правоохоронці затримали ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ