Тернопілля: 22 слухачі навчального пункту здобувають професію «пожежного-рятувальника»

Тернопілля: 22 слухачі навчального пункту здобувають професію «пожежного-рятувальника»

14.03.14 13:49 0 518
Високий рівень професійних знань, мужність, витримка, фізична та психологічна стійкість – усі ці якості є вкрай важливими для тих, хто обрав для себе професію пожежного-рятувальника. Саме таких людей навчають майбутній спеціальності на базі навчального пункту навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області. Зараз тут проходять підготовку 22 слухачі. Під керівництвом досвідчених наставників вони опановують пожежну техніку, вчаться роботі з рятувальним обладнанням, вивчають роботу газодимозахисної служби, оволодівають азами пожежної тактики, набувають знань з охорони праці, медичної та психологічної підготовки та багато іншого.

В пожежно-рятувальній службі вислів: «Важко в навчанні – легко в бою», – це аксіома. Адже професійно-важливі навики, які вкрай необхідні у подальшій небезпечній та благородній роботі рятувальника, засвоюються саме під час щоденних тренувань. Тому саме практичній підготовці майбутніх вогнеборців приділяється особлива увага. Під пильним наглядом кваліфікованих фахівців Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області вони відпрацьовують прийоми з альпіністським та спелеологічним спорядженням, вправляються в бойовому розгортанні та в прокладанні пожежних ліній, навчаються роботі з ручними пожежними стволами та драбинами.

Добре усвідомлюючи високі вимоги та завдання майбутньої професії, що полягають у вирішенні широкого коло завдань, які стосуються безпеки та порятунку людей, запобігання та гасіння пожеж, надання допомоги під час стихійних лих, повеней, аварій та катастроф, слухачі навчального пункту старанно та наполегливо навчаються й тренуються. А це означає, що незабаром пожежно-рятувальні підрозділи поповнить нова зміна.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Львівщина: щодо ...
Наступна новина: У технічному коледжі ...

КОМЕНТАРІ