Сергій Надал: «Люстрація повинна проходити виключно в правовому полі»

Сергій Надал: «Люстрація повинна проходити виключно в правовому полі»

14.03.14 12:13 0 556
Останнім часом в Тернополі з’явилось ряд громадських організацій та ініціатив, які намагаються спекулювати на темі люстрації.

Нагадуємо, що на чолі з головою люстраційного комітету України при Кабінеті Міністрів Єгором Соболєвим лише розробляється законодавча база, яка буде регламентувати процес люстрації та перелік осіб, які під неї потрапляють. На сьогоднішній день усі процеси, які пов’язані з люстрацією є поза законом і ставлять під сумнів мотиви людей, які їх організовують. Проте, спекулюючи темою люстрації, у бік міської ради лунають необґрунтовані закиди та звинувачення.

За дорученням міського голови Тернополя Сергія Надала була організована зустріч з представниками громадської організації «Громадсько - правова Люстрація» Володимиром Шевченком і Володимиром Малишевським та начальником управління правового забезпечення Олександром Печілем і начальником патронатного відділу міської ради Максимом Черкашиним. Представники міської ради донесли позицію Сергія Надала - зібрати усі письмові скарги та пропозиції, які стосуються роботи структурних підрозділів міської ради чи її окремих працівників. По кожній скарзі провести службові перевірки та створити комісії за участю скаржників для вивчення зазначених питань. У разі виявлення фактів порушення чи зловживань службовим становищем працівниками міської ради – такі працівники будуть негайно звільнені. Інформація про хід перевірок та службових розслідувань повинна бути максимально відкритою та доступною громаді.

Станом на 13.03.14 р. зведена інформація зі скаргами та пропозиціями від громадської організації «Громадсько - правова Люстрація» не надходила.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Координатор акції «Зі Сходу ...

КОМЕНТАРІ