На Тернопільщині пройде місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

На Тернопільщині пройде місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

14.03.14 13:19 0 497
З 1 до 30 квітня на Тернопільщині триватиме Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота». Такий захід щороку у містах та селах України організовують Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Головна мета Місячника - покращання умов для регулярних масових занять фізичною культурою різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку.

Отож, впродовж квітня в області будуть впорядковуватись та облаштовуватись спортивні майданчики, проводитиметься інформаційно-пропагандистська кампанія з метою привернення уваги громадськості, державних та недержавних установ і організацій, засобів масової інформації до питань створення належних умов для щоденних занять населення фізичною культурою.

Наразі у підготовці до Місячника складається адресна програма спортивних майданчиків площею не менше 100 кв.м, які потребують упорядкування та визначається обсяг необхідних робіт. Традиційно до участі у таких заходах залучаються різні верстви населення, підприємства, установи та організації різних форм власності, органи місцевої влади і місцевого самоврядування. Відтак управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» звертається до усіх із закликом не бути байдужими до власного здоров’я і запрошує взяти участь у благоустрої спортивних майданчиків!

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Луцьку для надання ...
Наступна новина: Медики Львівщини долучились ...

КОМЕНТАРІ