«Історична правда з Вахтангом Кіпіані» повертається зі спецпроектом

«Історична правда з Вахтангом Кіпіані» повертається зі спецпроектом

15.03.14 13:11 0 527
Єдиний в українському телепросторі науково-популярний історичний альманах «Історична правда з Вахтангом Кіпіані» повертається в ефір телеканалу ZIK.

Двомісячна пауза, яку взяла команда програми, була вмотивована революційними подіями, що пережила наша держава. Автор і ведучий проекту, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Телетріумф-2013» Вахтанг Кіпіані брав щонайактивнішу участь у подіях, які, сподіваємося, дозволять Україні стати на якісно новий і вищий рівень цивілізаційного вибору і розвитку.

«Ми закінчуємо підготовку до яскравого повернення в ефір телеканалу ZIK. Але я вже з великим нетерпінням очікую на нову зустріч з глядачами. Адже виявилося, що «Історична правда» у телевізійному форматі була якісним, цікавим і потрібним продуктом. І пауза, впродовж якої ми не виходили в ефір, лише це підтвердила. Кількість дзвінків, листів та інших звернень від десятків людей з проханням готувати нові випуски нашого альманаху – приємно вражала», – каже Вахтанг Кіпіані.

Не відкриваючи усіх секретів оновленої «Історичної правди», ведучий і автор програми розповів таке: «Повернеться «Історична правда» в ефір 15 березня принципово оновленою. Це буде спеціальний проект, присвячений величному чинові утворення і проголошення у березні 1939 р. Державної самостійності Карпатської України. Про героїзм, завзятість і про трагедію активістів державного утворення українців Карпат ми розповідатимемо з місць, де власне і проходили події, які на думку багатьох авторитетних істориків, фактично, означали розв’язання Другої світової війни».

Однак, окрім відчутних новацій програма «Історична правда» не відмовлятиметься і від високо оцінюваних глядачами рубрик програми. Окрім спеціальних проектів в ефірі історичного альманаху періодично з’являтимуться програми, які будуть сформовані з дискусій ведучого з маститими дослідниками минувшини та рубрик, які особливо припали до смаку аматорам історії – «Приватна колекція», «Музика з історією» та «Родинний альбом».

Телевізійний інформаційно-аналітичний альманах «Історична правда з Вахтангом Кіпіані» – вже із 16 березня, в неділю, в ефірі каналу ZIK о 22:05.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 75-річчю Карпатської ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ