Керівник штабу чернівецької Самооборони: Потрібно допомагати міліціонерам та відходити від стереотипів

Керівник штабу чернівецької Самооборони: Потрібно допомагати міліціонерам та відходити від стереотипів

15.03.14 12:27 0 474
На цьому наголосили під час спільного брифінгу начальника УМВС України в Чернівецькій області Валерія Зінченка, керівника штабу Самооборони Сергія Лазарєва та керівника силового блоку Правого сектору Остапа Бойка.

Спершу звернули увагу на те, що міліція робить все для того, щоб стабілізувати ситуацію зі злочинністю у регіоні. Особливо це стосується різноманітних провокацій, чи то пак перевдягання зловмисників у костюми самооборонців. Останнім часом почастішали випадки, коли під виглядом представників Правого сектору особи вимагали гроші у магазинах чи на ринках області. «Такі ситуації є неприпустимі, - заявив керівник штабу Самооборони Сергій Лазарєв, - ми закликаємо людей не боятися, а одразу звертатися до міліції за допомогою».

В свою чергу, представник Правого сектору Остап Бойко зазначив, що нам потрібно змінювати свідомість кожного. «Потрібно проявляти більше поваги один до одного. Ми особисто бачили під час спільних чергувань випадки, коли працівник ДАІ зупиняв авто, а водій навіть слухати його не хотів. Одразу ж хамив і намагався з кимось телефоном домовитися. Ось що потрібно викорінювати».

«На даний час без допомоги Самооборони та Правого сектору міліції важко працювати. Мені хотілося б, щоб наша співпраця посилювалася. Дякуємо вам за спільні патрулі та за розуміння всієї складності несення служби у нинішніх умовах, - наголосив начальник УМВС України в Чернівецькій області Валерій Зінченко, - Я б хотів також звернутися до усіх правоохоронних органів області та виступити з ініціативою створення своєрідної ради силовиків, аби ми могли обговорювати нагальні проблеми».

СЗГ УМВС України

в Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ