Буковинські правоохоронці відшукали 15-річного кіцманчанина, який зник 10 березня

Буковинські правоохоронці відшукали 15-річного кіцманчанина, який зник 10 березня

15.03.14 21:07 0 743
Міліція докладала максимум зусиль для того, щоб встановити місцезнаходження неповнолітнього втікача і це дало результат.

На пошуки був задіяний весь особовий склад Кіцманського райвідділу міліції, окрім того, працівники кримінальної міліції у справах дітей розіслали орієнтування по підрозділах УМВС та звернулись до буковинців через засоби масової інформації з проханням надати будь-яку інформацію про зниклого хлопця.

Відпрацьовувались зв’язки, друзі, знайомі втікача, але ніхто його не бачив. Лише завдяки професіоналізму міліціонерів вдалося з’ясувати, що напередодні втечі юнак обзавівся новим знайомим. І дійсно, виявилось, що неповнолітній кіцманчанин всі дні переховувався у свого нового товариша у Чернівцях.

Хлопець здоровий і неушкоджений, розповів начальник Кіцманського РВ УМВС України в Чернівецькій області Сергій Фредина, стосовно нього протиправних дій скоєно не було, на даний момент ми його повернули до дому батькам.

Свій вчинок хлопчина пояснив тим, що мав непорозуміння з батьками, але за ці дні, що він провів поза домом, зробив певні висновки і не хоче більше тікати та має наміри продовжити навчання у чернівецькому військовому ліцеї.

СЗГ УМВС України

в Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Допомога тральщику ...

КОМЕНТАРІ