Ірина Сех: "Ні бетеери, ні винищувачі не страшні воїнам, які стоять за рідну землю, за свій народ"

Ірина Сех: "Ні бетеери, ні винищувачі не страшні воїнам, які стоять за рідну землю, за свій народ"

15.03.14 19:55 0 872
14 березня голова Львівської облдержадміністрації свободівка Ірина Сех взяла участь в урочистих проводах об'єднаної мотоманевреної групи Західного регіонального управління ЗСУ для захисту східного кордону держави. Урочистості відбувалися на базі Кінологічного навчального центру, що у м. Великих Мостах Сокальського району.

Виступаючи на зібранні, Ірина Сех зазначила, що не вперше бере участь у проводах військових, але досі відряджали їх миротворцями на чужі війни, кудись далеко в Ліберію чи Конго.

"Ми завжди думали, що з нами на нашій рідній землі такого не станеться. Думали, що в нас, Богу дякувати, мир, і головне – щоб з чужої війни наші військові повернулися живими й здоровими. все змінилося. Ми пожинаємо гіркі плоди панування злочинного режиму. У мирний час зі столиці держави повернулися додому в трунах понад сотня синів і дочок України…

Здавалося, що хоч такою високою ціною ми все ж перемогли ворога. Але ворог не може змиритися зі своєю поразкою і з вищістю, гідністю, силою духу і нескореністю українців. Він діє підступом, хитрістю, силою. Грає м'язами, брязкає зброєю, демонструє свою техніку, намагаючись злякати чи вибити з рівноваги. Але він не розуміє одного: не завжди перемагає фізична сила та могутня зброя. Жодні бетеери та винищувачі не страшні людям, які стоять за правду, за рідну землю, за свій народ. Ніяка фізична сила не переважить, якщо за нас Бог з усім своїм небесним воїнством", - зазначила голова ОДА.

Вона наголосила, що держава завинила перед військовими. "Ми почуваємося винними перед вами. Винними за те, що не змогли зупинити цілеспрямоване нищення армії злочинним режимом. Ми попереджали, що держава скорочує видатки на військо, яке й так ледве животіє, що офіцери і їхні родини не мають житла та нормального заробітку, але змінити ситуацію не змогли. Тепер караємося і просимо прощення.

Я сподіваюся, якщо Вам доведеться зустрітися віч-на-віч з ворогом, ви не втратите рівноваги і холоднокровності і дасте йому зрозуміти, що він тут – непроханий гість. Маю надію, що вам не доведеться застосовувати зброю, що ви здоровими й неушкодженими повернетеся додому. Я сподіваюся, що ми дуже скоро повернемося до мирної праці і розбудови держави.

Великий Шевченко, 200-ліття якого відзначаємо, у своїх знаменитих "Псалмах Давидових" писав: "Да не скаже хитрий ворог: "Я його подужав"… Ніхто нас не подужає, бо з нами Бог! Слава українським воїнам! Слава Україні!" - сказала Ірина Сех.

Довідка

Львівщина відправила понад 300 добровольців-прикордонників для захисту східного кордону України. Як повідомив начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Артур Горбенко, добровольців відібрано зі складу західного регіону, а саме Львівської, Волинської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Луцькому зоопарку ...

КОМЕНТАРІ