Інформаційний корпункт підтримки ВМС України: ситуація в зоні базування корвета «Тернопіль» залишається без змін

Інформаційний корпункт підтримки ВМС України: ситуація в зоні базування корвета «Тернопіль» залишається без змін

15.03.14 20:00 0 713
Ситуація в зоні базування корвета «Тернопіль» на вечір 13 березня у заблокованій Севастольській гавані залишається без змін, - про це телефоном повідомив командир протичовнового корвета, капітан 3 рангу Максим Ємельяненко.

Судно буксир, що блокує корвет, стоїть на тому самому місці, козаків місцевої «самооборони» в районі пірсу причалу не видно. Екіпаж корвета, як і екіпажі інших заблокованих українських кораблів, несуть службу у штатному режимі і готові до оборони. Командир і екіпаж корабля дякують громаді Тернопілля за моральну підтримку.

За інформацією Тернопільського громадського інформаційного корпункту підтримки ВМС ЗС України російські військові зажадали від радіотехнічного батальйону на Ай-Петрі вимкнути апаратуру і перейти під їх охорону, - про це повідомив заступник командира з'єднання з виховної та соціально-психологічної роботи підполковник Віталій Онищенко. Минулої ночі периметр території батальйону оточили майже 40 російських військовослужбовців.

"У ході переговорів командир російського підрозділу спеціального призначення заявив, що нібито спецслужби України готують провокації щодо українських військових і саме росіяни уповноважені гарантувати безпеку українцям від таких загроз", - зазначив Віталій Онищенко. Також повідомляється що російські військовослужбовці вимагали вимкнути апаратуру контролю повітряного простору, а також припинити будь-яку діяльність. Всі вимоги спецназівців були відхилені, батальйон продовжує нести службу, згідно з поставленим завданням командування.

Раніше керівник прес-центру Міноборони в Криму Владислав Селезньов повідомив, що командний пункт і локаційні станції радіотехнічного батальйону на Ай-Петрі охороняють автоматники РФ. Українські військовослужбовці перебувають на адміністративній території і контролюють наявну зброю.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Луцькому зоопарку ...
Наступна новина: У Раді безпеки ООН мають ...

КОМЕНТАРІ