Тернопілля: спалювати суху рослинність - заборонено!

Тернопілля: спалювати суху рослинність - заборонено!

15.03.14 15:28 0 626
Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області інформує, що останніми роками спалювання навесні сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. Після сходження снігу горе-господарі, не зважаючи на численні перестороги, влаштовують пожежі, спалюючи суху траву. Кожен підпал – це злочин, головна небезпека якого полягає в провокуванні масштабних пожеж, завданні значної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Спалювання трави часто переростає в неконтрольоване горіння і нерідко призводить до важких наслідків, зокрема і з людськими жертвами.

За випалювання сухої рослинності Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено відповідальність:

Стаття 77-1. Самовільне випалювання рослинності або її залишків.

Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 340 грн.) і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1190 грн.).

Стаття 77. Порушення вимог пожежної безпеки

Порушення вимог пожежної безпеки в лісах, парках,скверах, прибудинкових територіях – тягне за собою накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 грн.) і на посадових осіб – від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 до 170 грн.).
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Правоохоронці ...
Наступна новина: У Волинській області під ...

КОМЕНТАРІ