Тернопільська область: рятувальники навчали дітей правилам безпеки

Тернопільська область: рятувальники навчали дітей правилам безпеки

15.03.14 13:02 0 502
Громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» вже багато років поспіль є важливим аспектом діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій, адже дуже важливо донести до громадян, особливо юних, украй важливу інформацію про правила безпечної поведінки у повсякденному житті, а також ознайомити їх з реаліями роботи мужньої і самовідданої професії рятувальника.

Чергові акції відбулися 12 березня в Бережанському районі Тернопільської області. Цього дня рятувальники завітали до школярів загальноосвітній школи І-ІІІ ступенів села Жуків. Також, 14 березня працівники Збаразького районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській завітали до Нижчелуб’янківської загальноосвітній школи І-ІІІ ступенів Збаразького району.

Діти з радістю зустріли гостей. Вогнеборці розповіли їм про службу в підрозділах державної служби з надзвичайних ситуацій, ознайомили з первинними засобами пожежогасіння, нагадали школярам правила безпеки життєдіяльності, проінформували, як діяти у випадку пожежі, чи іншої надзвичайної події, роздали листівки, плакати та буклети застережного змісту, серед яких були й правила безпеки на воді, та рекомендації, як безпечно відпочивати в лісі, правила безпечного використання електроприладів та інші.

З непідробною цікавістю діти спостерігали за бойовим розгортанням, роботою рятувальників в апаратах на стисненому повітрі, мали можливість оглянути пожежно-рятувальну техніку та аварійно-рятувальне спорядження, що знаходиться на озброєнні підрозділів ДСНС, зблизька ознайомитись із зразками вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що трапляються на території області. Також всі бажаючі охоче приміряли на себе бойові обладунки вогнеборців.

У підсумку проведеними заходами залишились задоволені й учні, й вчителі, й самі рятувальники, а школярі, особливо молодші, в захоплені від побаченого та почутого висловили бажання в майбутньому стати пожежниками.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Рівненські ДАІшники ...

КОМЕНТАРІ