Інформаційний корпункт підтримки ВМС України: екіпаж корвету «Тернопіль» займається вдосконаленням рівня охорони і оборони

Інформаційний корпункт підтримки ВМС України: екіпаж корвету «Тернопіль» займається вдосконаленням рівня охорони і оборони

15.03.14 22:32 0 748
За інформацією командира протичовнового корвета «Тернопіль», капітана 3 рангу Максима Ємельяненко, ситуація в зоні базування корвета у заблокованій Севастольській гавані залишилася без змін. Судно буксир, що блокує корвет, стоїть на тому самому місці, козаків місцевої «самооборони» в районі пірсу причалу не видно. Екіпаж корвета як і екіпажі інших заблокованих українських кораблів несуть службу у штатному режимі і готові до оборони. Екіпаж корабля займається вдосконаленням рівня охорони і оборони протичовнового корвета «Тернопіль», як і екіпажі українських кораблів що блоковані у Севастопільській гавані.

За інформацією Тернопільского громадського інформаційно - координаційного пункту підтримки ВМС Збройних Сил України, велика кількість людей має бажання допомогти нашим воякам в Криму. Існує необхідність в поповнені коштів для телефонного спілкування та придбанні сучасних систем зв’язку. Враховуючи це, звертаємось до громади Тернопілля з проханням поповнити рахунок за номером телефону: 0984879152. Цей номер є проміжний. Після цього кошти будуть миттєво переведені на телефони військових у м. Севастополі та Криму. Дана громадська ініціатива проводиться за погодженням Тернопільського обласного військового комісаріату.

Можна переказати кошти і на рахунок Приватбанку: 5168 7572 5999 8203.

Кошти з рахунку будуть використані виключно для придбання засобів зв’язку (військового призначення) для флагмана ВМС ЗС України фрегата «Гетьмана Сагайдачного».

Для контролю руху коштів, після завершення перерахунку, матеріали будуть передані в Тернопільський обласний військовий комісаріат.

Особисту відповідальність за проведення перерахунку коштів несе: Голова ТОГО «Тернопільскі підсумки» Білан Тарас.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Новограді-Волинському ...
Наступна новина: Григорій Пустовіт: ...

КОМЕНТАРІ