Голова Тернопільської ОДА представив начальника управління СБУ в Тернопільській області

Голова Тернопільської ОДА представив начальника управління СБУ в Тернопільській області

15.03.14 11:10 0 545
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк представив колективу управління Служби безпеки України в Тернопільській області нового керівника – Івана Юлика.

В.о Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов 12 березня 2014 року своїм Указом призначив Івана Володимировича Юлика начальником Управління Служби безпеки України в Тернопільській області.

Як заявив під час представлення голова Тернопільської ОДА, люди, які приходять в теперішній час на посади, беруть на себе велику відповідальність.

«Ми стоїмо на порозі великих випробувань. Розуміємо, що кожна служба, кожне відомство має демонструвати зараз найкращі якості для того, щоб в цей час захистити Конституцію, захистити права наших співгромадян та мешканців краю. Ми маємо зробити все, щоб громадяни побачили, що є силові відомства, які працюють відповідно до Конституції, що кожен на своєму місці і вчиняє кроки для захисту громадян. Ми будемо спільно працювати та діяти, щоб виправдати очікування людей. Ми маємо себе відчувати українцями на своїй землі», - заявив Олег Сиротюк.

Іван Юлик подякував за довіру, а також зазначив, що колектив спільно з владою, правоохоронними оргнами та громадою докладе максимум зусиль для виконання тих завдань, які ставлять перед Службою безпеки України керівництво держави і український народ.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ