Українські вояки у Криму дякують тернополянам за підтримку та допомогу!

Українські вояки у Криму дякують тернополянам за підтримку та допомогу!

16.03.14 15:16 0 672
15 березня, за телефонним повідомленням одного з попередніх командирів протичовнового корвета «Тернопіль» Андрія Куриленка, а зараз офіцера штабу командування ВМС ЗС України, штаб блокують на кожному КПП до 5-6 чоловік місцевої «самооборони». Окрім того певна кількість «самооборонців» діє по всьому периметру нашої військової частини. Сили «невідомого» спецназу у зеленій формі з новітніми зразками стрілкової зброї, що характерна тільки для ЗС Російської Федерації, обчислюються кількістю до взводу (15-20 чоловік).

У бригаді надводних кораблів, куди входить і протичовновий корвет «Тернопіль», усе без змін – для наших кораблів блокований вихід із Севастопольської гавані. Українські кораблі готові до оборони і несуть службу у підсиленому штатному режимі. Наші військові моряки дякують громаді Тернопілля і усій Україні за підтримку та допомогу.

У Севастополі група озброєних людей 14 березня затримала оператора UkrStream.TV Олега Балабана під час виконання ним редакційного завдання. Наразі колегам Балабана нічого не відомо про місце перебування затриманого, вони просять надати будь-яку допомогу у його пошуках та звільненні.

Ігор Крочак, військовий історик, один з авторів книги «Протичовновий корвет Тернопіль», член Національної Спілки Журналістів України, Спілки Офіцерів України, голова Тернопільського громадського інформаційно-координаційного пункту підтримки ВМС Збройних Сил України, тел. (0677469629)

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Співробітники міліції ...
Наступна новина: Закарпаття: через 75 років ...

КОМЕНТАРІ