Очільник одного з буковинських міст покараний за порушення антикорупційного законодавства

Очільник одного з буковинських міст покараний за порушення антикорупційного законодавства

16.03.14 12:09 0 714
Посадовець заключив договір на виконання ремонтних робіт із фірмою, яку очолює його дружина та не повідомив про це міську раду.

Співробітники відділу боротьби з корупцією Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернівецькій області склали адміністративний протокол в порушенні ч.1 ст.14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення відносно посадової особи органу місцевого самоврядування.

Міський голова, будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, не вжив заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомив у встановлений Законом строк місцеву міську раду про наявність конфлікту інтересів. Справа в тому, що чоловік заключив договір на виконання ремонтних робіт в закладі, що утримується за рахунок міського бюджету, з колективним підприємством, яке очолює його дружина. Таким чином посадовець вчинив корупційне адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.172-7 (Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

14 березня адміністративний протокол направлено на розгляд до суду.

СЗГ УМВС України

в Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ