В Чернівецькій області спільні рейди правоохоронців та громадськості з виявлення правопорушень серед дітей тривають

В Чернівецькій області спільні рейди правоохоронців та громадськості з виявлення правопорушень серед дітей тривають

16.03.14 18:50 0 722
Цими вихідними працівники УМВС України в Чернівецькій області разом з представниками громадських формувань, в складі мобільних груп у вечірній та нічний час будуть проводити заходи, направлені на попередження правопорушень вчинених дітьми та відносно них.

До складу мобільних груп входять співробітники сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС та усіх райвідділів міста Чернівців, громадські помічники правоохоронців, представники управління освіти міської ради та обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Спершу для всіх проводять спеціальний інструктаж.

Наша мета незмінна, - зауважує начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС Микола Басараб, - ми виявляємо неповнолітніх, які у темну пору доби знаходяться на вулиці, дізнаємося чому він сам прогулюється у пізній час, де і з ким проживає, після чого телефонуємо батькам дитини та повідомляємо його місцезнаходження.

Також дані рейди мають на меті виявлення фактів порушення правил торгівлі спиртними напоями і тютюновими виробами, втягнення дорослими особами неповнолітніх у пияцтво, а також дотримання закладами дозвілля обмежень щодо перебування дітей у розважальних закладах після 22-гої години.

Під час вчорашніх рейдів (в ніч з 14 на 15 березня) було перевірено 30 місць скупчення людей, 12 територій навчальних закладів. Всього перевірили 18 дітей. З 12-ма провели профілактичні бесіди і на 6-х склали протоколи про вчинення адміністративних правопорушень. Також за доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп’яніння складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення на одного повнолітнього чернівчанина.

Такі рейди проводитимуться до 16 березня включно, тож про результати наступних перевірок ми повідомимо згодом.

СЗГ УМВС України

в Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: У Волинській області син ...

КОМЕНТАРІ