У Волинській області щоби діти не робили помилок

У Волинській області щоби діти не робили помилок

16.03.14 12:29 0 737
Працівники міліції проводять профілактичні бесіди у школах Луцького району.

У двох школах Луцького району працівники міліції та працівники служби у справах дітей провели лекцію учням старших класів про шкоду наркотиків і алкоголю. Оскільки саме у такому віці, прагнучи самостійності і незалежності, можуть стають на хибну стежину.

Розпочав лекцію старший оперуповноважений КМСД Луцького РВ УМВС України у Волинській області майор міліції Степан Свинарчук. Правоохоронець розповів, із якого віку настає відповідальність неповнолітніх за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, адже діти повинні знати: за вчинки треба відповідати:

– Ми хочемо, щоб ви зрозуміли, як легко зламати своє життя, прийнявши невірне рішення. Якщо ви знатимете про небезпеку наркотиків і про те, який наступає фатальний результат у разі їх вживання, більшість із вас або ж усі відмовиться від дурману, жодного разу не пробуючи.

Начальник служби у справах дітей Луцької районної державної адміністрації Ігор Гусак своєю чергою відзначив:

– Часто усе починається із цигарки, а потім – різноманітні пігулки та психотропні речовини, що є попередниками внутрішньовенної залежності. Все це супроводжується алкоголем та зачасту вчиненням злочинів, оскільки грошей на чергову «дозу» ніколи не вистачає.

Головною метою лекції, наголошують правоохоронці, є не просто розповідь учням про те, що у світі є наркозалежні люди, а – насамперед – застереження від такої біди. Ці знання допоможуть молоді прийняти правильне рішення та сказати «Ні», коли хтось запропонує спробувати.

Завершилася зустріч спілкуванням у формі «питання-відповідь» із дітьми, які перебувають на шкільному обліку.

Алла РЕВУНЕЦЬ,

Луцький РВ УМВС України

у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: В УПЦ КП моляться за ...

КОМЕНТАРІ