Кримські татари заявили про право на самовизначення у складі України

Кримські татари заявили про право на самовизначення у складі України

17.03.14 10:10 0 668
Кримські татари заявили про своє право на самовизначення у складі суверенної і незалежної Української держави.

Про це йдеться в ухваленому 15 березня зверненні Меджлісу кримськотатарського народу до Верховної Ради України та до усього українського народу.

У зверненні наголошується, що кримські татари рішуче засудили акт агресії з боку Російської Федерації, не визнають кримський «референдум» 16 березня 2014 року, а також «категорично відкидають будь-які спроби визначити майбутнє Криму без вільного волевиявлення кримськотатарського народу – корінного народу Криму».

Кримські татари закликали Верховну Раду України приєднатися до Декларації ООН про права корінних народів, визнати і закріпити законами й іншими правовими актами України статус кримськотатарського народу як корінного народу.

Кримськотатарський народ також закликав Верховну Раду й інші найвищі органи державної влади України: «Негайно й спільно з міжнародними організаціями (ООН, ОБСЄ, Рада Європи, Європейський союз) забезпечити вільне волевиявлення та здійснення кримськотатарським народом невід’ємного права на самовизначення на своїй історичній території – Крим», передає Радіо Свобода.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Ужгородські міліціонери ...
Наступна новина: У Кіровограді місцевих ...

КОМЕНТАРІ