Про нелегітимність кримського «референдуму» заявили й в угорському МЗС

Про нелегітимність кримського «референдуму» заявили й в угорському МЗС

17.03.14 09:37 0 680
МЗС Угорщини назвало кримський «референдум» незаконним і таким, що порушує Конституції України. З цієї причини, йдеться у заяві угорського відомства, він не матиме жодних правових міжнародних наслідків. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

МЗС Угорщини наголошує, що підсумки «референдуму» так само не можуть братися за основу у визначенні територіального статусу АРК. Результати незаконного плебісциту чи їхнє дотримання, попереджають у зовнішньополітичному відомстві Угорщини, «можуть згубно позначитися на зусиллях із урегулювання політичної кризи в Україні й досягненні миру».

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, МЗС Угорщини вже вкотре підтвердило свої наміри підтримувати незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Відомство закликало всі сторони, причетні до кризи в Україні, утримуватися від провокацій, які посилювали б напругу і призводили до насильства, зокрема – розпалювання міжетнічної ворожнечі. У своїй заяві МЗС Угорщини також наголосило на необхідності гарантувати права і безпеку 150-тисячної угорської меншини в Україні.

В угорському відомстві пообіцяли активізувати дипломатичні зусилля з налагодження діалогу між російським і українським урядами.

Тим часом серед міжнародних спостерігачів на «референдумі» у Криму – представник угорської ультраправої партії «Йоббік» Бейла Ковач. Він уже заявив, що вважає «референдум» законним.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Арсеній Яценюк: Хто хоче ...
Наступна новина: Українську армію просять ...

КОМЕНТАРІ