В Чернівецькій області протягом трьох діб правоохоронці перевірили більше 50-ти місць скупчення молоді

В Чернівецькій області протягом трьох діб правоохоронці перевірили більше 50-ти місць скупчення молоді

18.03.14 09:03 0 572
Цими вихідними працівники УМВС України в Чернівецькій області разом з представниками громадських формувань, в складі мобільних груп у вечірній та нічний час провели заходи, направлені на попередження правопорушень вчинених дітьми та відносно них.

До складу мобільних груп входили співробітники сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС та усіх райвідділів міста Чернівців, громадські помічники правоохоронців, представники управління освіти міської ради та обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Дані рейди мають на меті не тільки виявлення неповнолітніх, які без нагляду дорослих у пізній час знаходяться на вулиці, а й виявлення фактів порушення правил торгівлі спиртними напоями і тютюновими виробами. А також втягнення дорослими особами неповнолітніх у пияцтво та дотримання закладами дозвілля обмежень щодо перебування дітей у розважальних закладах після 22-гої години.

Під час рейдів з 14 по 16 березня було перевірено 56 місць скупчення молоді, 41 територія навчальних закладів, 14 комп’ютерних клубів, 35 розважальних закладів та 8 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Всього задокументовано 21 адміністративне правопорушення. 10 – з яких вчинено дорослими, серед яких 5-ть фактів доведення неповнолітніх до стану спяніння та 3 – невиконання батьками своїх батьківських обов’язків. Зафіксовано 11 правопорушення вчинених неповнолітніми. З 38-ма дітьми провели профілактичні бесіди.

Окрім того, на території одного з навчальних закладів Чернівців виявлено трьох осіб. У них було знайдено паперовий згорток з наркотичною речовиною, яку останні мали намір вживати. Дана подія зареєстрована в журналі єдиного обліку Шевченківського райвідділу міліції.

СЗГ УМВС України

в Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ