«Абориген» - чемпіон Волині серед ветеранів

«Абориген» - чемпіон Волині серед ветеранів

18.03.14 16:58 0 582
У неділю, в спортивному комплексі інституту фізичної культури і здоров’я СНУ імені Лесі Українки відбувся другий (фінальний етап) чемпіонату Волині з міні-футболу (футзалу) 2014 року серед ветеранів 45 років і старші. Організаторами змагань традиційно є Федерація Футболу Волині, міста Луцька, управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації і новостворене громадське об’єднання ветеранів фізичної культури і спорту.

Боротьбу за перемогу вели дві команди з міста Луцька («Абориген» і «Політехніка»), команда з Луцького району і міста Володимира-Волинського, які на попередньому етапі в підгрупах зайняли перше і друге місце.

В одноколовому турнірі, за принципом «кожна з кожним», команди визначали переможця. Боротьба була напруженою і цікавою. Варто відзначити, що чотири поєдинки з шести, закінчилися з однаковим рахунком 3:2, а два з рахунком 2:1.

Так дві перемоги луцького «Аборигена» з рахунком 2:1 над командами «Політехніка» (Луцьк) і міста Володимира-Волинського, а також тріумф над командою з Луцького району з рахунком 3:2, забезпечили аборигенівцям перше місце у сезоні 2014 року.

Оскільки у трьох інших команд виявилося по одній перемозі з рахунком 3:2 і по два програші з однаковим рахунком 2:3 і 1:2, для визначення другого і третього призера, організатори змагань вимушені були вперше в історії таких змагань, вдатися до сліпого жеребу, який провів голова Федерації футболу міста Луцька Василь Кохановський. Фортуна в цей день була на боці команди Володимира-Волинського, яка стала другою, а луцька «Політехніка» задовільнилася третім місцем.

Жовта картка у команди Луцького району, не зважаючи на більшу кількість забитих м’ячів у всіх матчах, у відповідності до регламенту змагань, відкинула її на загальне четверте місце.

По закінченні змагань голова громадської організації ветеранів фізичної культури і спорту Волині Станіслав Рупчев нагородив переможців та призерів дипломами та кубками.

Також за вагомий внесок у розвиток ветеранського футболу на Волині почесною медаллю громадської організації ветеранів нагороджено члена виконкому Луцької міської ради, голову наглядової ради Публічного акціонерного товариства «Луцьксантехмонтаж № 536» Віктора Чорнуху.

Заступник голови комітету по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради Юрій Волинець вручив команді Луцького району кубок «Fair Play – Чесна Гра!» за волю до перемоги.

Також організатори змагань відзначили нагородами кращих гравців турніру:

- воротаря – Сергія Чавлюка (м. Володимир-Волинський);

- захисника – Дмитра Дригульського (Луцький район);

- нападника – Руслана Михальчука («Абориген» Луцьк).

Кращим бомбардиром фінальної частини турніру, забивши чотири голи, став гравець Луцької «Політехніки» Ігор Тетеренко.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Тернопільська область: за ...

КОМЕНТАРІ