Григорій Пустовіт: За кожним зверненням, за кожним листом насамперед необхідно бачити людину з її проблемами

Григорій Пустовіт: За кожним зверненням, за кожним листом насамперед необхідно бачити людину з її проблемами

18.03.14 09:40 0 517
«Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повинен за кожним зверненням, за кожним листом бачити насамперед людину з її проблемами. І намагатися якісно та вчасно надати допомогу, проконсультувати, роз’яснити ті чи інші механізми роботи, щоб людина відчула: державі вона небайдужа», - підкреслив голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт під час прийому громадян з особистих питань в контексті розгляду одного із звернень.

Зокрема, до голови облдержадміністрації звернувся мешканець Луцька Михайло Васильович, дитина війни. Він упродовж двох років просить надати йому статус політичного в’язня. Всі необхідні, на думку лучанина, документи у нього присутні, він звертався й до суду, однак суд відмовив у такому рішенні, позаяк, на думку позивача, не були враховані усі чинники.

Григорій Пустовіт наголосив, що для вирішення цього питання будуть враховані думки усіх сторін. Лучанину нададуть необхідну правову допомогу та роз’яснення. «За паперами стоять люди з реальними проблемами та бідами і влада не повинна залишатися осторонь», - зазначив голова облдержадміністрації.

Прес-служба облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Паралімпійські ігри ...
Наступна новина: Національна гвардія України ...

КОМЕНТАРІ