Голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт вітає волинську спортсменку Юлію Батенкову-Бауман із здобуттям 4 медалей на Паралімпіаді у Сочі

Голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт вітає волинську спортсменку Юлію Батенкову-Бауман із здобуттям 4 медалей на Паралімпіаді у Сочі

18.03.14 12:55 0 499
Голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт вітає волинську спортсменку Юлію Батенкову-Бауман із здобуттям 4 медалей на Паралімпіаді у м. Сочі.

Волинянка зі змагань додому везе три срібні та одну бронзову нагороди.

«Працездатність, справжня мужність, терпіння, самовідданість і прагнення до перемоги принесли нашій землячці Юлії Батенковій-Бауман можливість неодноразово підніматися на п’єдесталі у Сочі.

Ми знаємо, що це було непросто. Тим більше, у такий складний для нашої держави час. Віра у свою перемогу, віра у єдність українського народу допомогли досягти поставленої мети. Така наполегливість є прикладом для усіх нас, для майбутніх спортсменів-переможців, для волинян. Так само як і громадянська позиція та національна самосвідомість усіх українських паралімпійців».

Голова облдержадміністрації щиро дякує Юлії та її тренеру – Володимиру Гащину - за високий результат на XI Параліміпійських зимових іграх у м. Сочі та бажає їм подальших спортивних звершень і нових перемог для України та нашої Волині.

Довідково: Юлія Батенкова-Бауман – вихованка Волинського обласного центру «Інваспорт», заслужений майстер спорту України (лижні гонки), майстер спорту України міжнародного класу (біатлон). Нагороджена орденом княгині Ольги ІІ та ІІІ ступенів.

Спортсменка народилась 20 вересня 1983 року в м. Сімферополь Автономної Республіки Крим. У Луцькому інституті розвитку людини університету «Україна» здобула вищу освіту за спеціальністю «Правознавство».

Займатись спортом вона розпочала у 2002 році на відділенні легкої атлетики обласної ДЮСШ інвалідів, а вже наступного року стала чемпіонкою України з легкої атлетики у бігу на 200 та 400 метрів, а також в метанні списа. В 2004-му Юля Батенкова-Бауман на чемпіонаті України здобула перші місця у бігу на 800 метрів та стрибках у довжину. Паралельно з легкою атлетикою вона розпочала відвідувати заняття із зимових видів спорту (лижні гонки та біатлон).

Юлія Батенкова-Бауман була учасницею трьох зимових Паралімпійських ігор, де виборола вісім срібних та п’ять бронзових медалей.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ