Ігор Тенюх: Досягнуто домовленостей щодо припинення блокування військових частин ЗСУ в Криму

Ігор Тенюх: Досягнуто домовленостей щодо припинення блокування військових частин ЗСУ в Криму

18.03.14 12:06 0 495
“На досягнуто домовленостей щодо припинення блокування військових частин Збройних Сил України в Криму та недопущення будь-яких провокацій до 21 березня”. Про це 16 березня повідомив виконуючий обов’язки Міністра оборони України Ігор Тенюх перед початком засідання Кабінету Міністрів України у Києві.

«До 21 березня російські війська не будуть здійснювати жодних заходів щодо військових частин Збройних Сил України, дислокованих на території Автономної Республіки Крим», – зазначив Ігор Тенюх.

За його словами, відповідну угоду було укладено між командуванням Військово-Морських Сил Збройних Сил України, представниками керівництва Міністерства оборони Російської Федерації та командування Чорноморського флоту.

Керівник оборонного відомства підкреслив, що особовий склад військових частин Збройних Сил України в Криму готовий виконувати завдання керівництва Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України.

«Подальші рішення залежатимуть від того, як розвиватиметься ситуація», – наголосив виконуючий обов’язки Міністра оборони України Ігор Тенюх.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Чернівецька область: за ...

КОМЕНТАРІ