На Хмельниччині за чисте довкілля

На Хмельниччині за чисте довкілля

18.03.14 13:21 0 471
Навесні, коли довкілля прокидається після зимової сплячки, земля починає дихати «на повні груди», сумно бачити замість зеленої трави «різнокольоровий килим» сміття. Саме тому, працівники Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації в рамках Всеукраїнського дня довкілля вже вкотре виходять на суботник.

Прибирання почалось зі скверу „Екологічний”, що знаходиться на території Департаменту. На ньому зростає значна кількість цінних видів рослин. Погодні умови сприяли добрій роботі та гарному настрою. За декілька годин були заметені тротуари навколо будівлі, побілені бордюри та дерева.

Департамент екології та природних ресурсів закликає всіх керівників підприємств, установ та організацій, а також небайдужих громадян нашої області підтримати ініціативу працівників Департаменту та разом із своїми трудовими колективами вийти на Всеукраїнський суботник, адже суботник є доброю традицією, яка допомагає виконувати заходи по благоустрою довкілля та підготовці до Великодніх свят. Тож давайте спільними зусиллями зробимо наше довкілля чистішим та охайнішим.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Луцьку 17 березня ...

КОМЕНТАРІ