У НАТО знову наголошують на підтримці цілісності України

У НАТО знову наголошують на підтримці цілісності України

18.03.14 12:40 0 537
Союзники в НАТО повторюють повну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України і принципу непорушності її міжнародно визнаних кордонів, заявила Північноатлантична рада, головний керівний орган союзу НАТО. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Північноатлантичний союз знову закликав Росію дотриматися її міжнародних зобов’язань, повернутися на шлях діалогу і пошуку мирного, політичного вирішення, зокрема шляхом прямого діалогу з урядом України.

У НАТО також закликали Росію не йти на кроки до анексії Криму, що було б ясним порушенням Статуту ООН, наголошено в заяві.

Країни-члени НАТО знову підтвердили, що вважають так званий референдум у Криму незаконним і нелегітимним, і заявили, що він порушив Конституцію України і міжнародне право, тож його результати не будуть визнані. До того ж, мовиться у заяві, цей захід відбувся з великим числом порушень і відтак не прийнятний.

У НАТО закликали Росію піти на деескалацію становища, зокрема, припинивши будь-яку воєнну діяльність проти України.

Так званий референдум підриває зусилля з метою знайти політичне вирішення кризи в України, наголошено у заяві.

у штабі Північноатлантичного союзу побував виконувач обов’язків міністра закордонних справ України Андрій Дещиця. Він, зокрема, повідомив, що України проситиме в НАТО матеріальної і технічної підтримки своїх Збройних сил, щоб вони могли протистояти російській армії у разі можливої агресії.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ