Українці здобули на Паралімпіаді у Сочі 25 медалей

Українці здобули на Паралімпіаді у Сочі 25 медалей

18.03.14 17:35 0 525
16 березня в Сочі відбулось закриття Паралімпійських ігор 2014. Прапороносець української збірної Людмила Павленко вийшла на церемонію у футболці з надписом «Мир» українською (російською) та англійською мовами. Про це повідомляє УНН. Нагадаємо, що під час відкриття Паралімпіади Україну представляв лише один учасник - Михайло Ткаченко. Таким чином українські спортсмени відреагували на російську агресію.

Додамо, що українським спортсменам вдалося завоювати в Сочі 25 нагород, з яких 5 золотих, 9 срібних і 11 бронзових. Відтак українська команда посіла четверте місце в загальнокомандному заліку. Виграла медальний залік збірна Росії, в активі якої 80 медалей (30-28-22). Друге місце в команди Німеччини (9-5-1), а третьою стала збірна Канади - (7-2-7) медалей.

Як сказав, вітаючи нашу команду паралімпійців прем’єр України Арсеній Яценюк: «Ваші спортивні досягнення для мільйонів наших співвітчизників стали справжнім подарунком і підтвердженням величі нашої держави». Також прем’єр додав, що завдяки перемогам наших спортсменів, на Паралімпійських іграх у Сочі на території Російської Федерації 25 разів піднімався прапор України.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області в м. ...
Наступна новина: Голову сільради на ...

КОМЕНТАРІ