Тернополяни звернулись до міськради з проблемними питаннями

Тернополяни звернулись до міськради з проблемними питаннями

18.03.14 14:00 0 450
17 березня перед початком засідання сесії до Тернопільської міської ради звернулися тернополяни, яких турбувало ряд питань. Зокрема, власники гаражів на вулиці Текстильна, працівники комунального підприємства МШЕД та ініціативна група тернополян, яких цікавило питання законності будівництва на вулиці Гнатюка, 14. Міський голова Тернополя Сергій Надал поспілкувався з мешканцями та дав роз’яснення щодо вирішення кожного питання.

«Якщо говорити про власників гаражів на Текстильній, то для того щоб зняти будь-які спекуляції та вирішити це питання раз і назавжди, я провів консультації з депутатським корпусом, вчора відбулася нарада з моїми заступниками і було прийнято рішення, що ми пропонуємо всім власникам гаражів передачу земельних ділянок під гаражами у їхню власність, - розповів міський голова Тернополя Сергій Надал. – Аналогічна пропозиція стосується усіх тернополян, які мають у власності гаражі в Тернополі. Відтак наше юридичне управління та відділ земельних ресурсів уже отримали відповідні доручення, згідно яких вони зобов’язані не пізніше тижня часу розробити відповідний механізм оформлення земельних ділянок».

Щодо питання законність будівництва на вулиці Гнатюка, 14, Сергій Надал повідомив, що уже створена спеціальна комісія, до складу якої увійшли депутати, працівники міської ради, громадськість. Комісія зобов’язана протягом тижня часу вивчити це питання і оприлюднити висновки у ЗМІ.

Працівників КП МШЕД першочергово цікавило питання щодо виплати заборгованості по заробітній платі. В свою чергу очільник міста проінформував, що міськрада вже виділила кошти на ці потреби, але на даний час ці кошти знаходяться у Казначействі.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові міліція разом з ...
Наступна новина: В Чернівецькій області ...

КОМЕНТАРІ