За його словами, на не встановлено місцезнаходження ще 682 одиниць зброї, яку було викрадено з підрозділів львівської міліції. За весь період добровільної здачі зброї мешканці області здали в органи внутрішніх справ 15 одиниць вогнепальної зброї, з них 8 одиниць – нарізної.
– Тобто тієї зброї, що було викрадена з підрозділів органів внутрішніх справ, – підкреслив тимчасово виконуючий обов'язки начальника міліції області.
Він також нагадав, що громадяни, які добровільно звернулися до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, які зберігаються в них незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.
У той же час відповідно до ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
ВЗГ ГУМВС України
у Львівській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Правоохоронці Чернівецької ...
Наступна новина: Луцьк: «Ми працюємо для ...
Планування відпустки: тури на Майорку
Переваги магазину Modno одягу та взуття
Очаровательная квокка: символ дружелюбия и заботы о природе
Які нюанси потрібно знати про розлучення за заявою одного з подружжя?