В Тернополі інформація щодо військової служби

В Тернополі інформація щодо військової служби

19.03.14 08:08 0 637
У відповідності до ст. 20 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» на військову службу за контрактом на посади солдат, матросів, сержантів і старшин приймаються громадяни України які пройшли професійно - психологічний відбір і відповідають вимогам військової служби:

Громадяни призивного віку, які мають вищу професійно-технічну освіту або повну загально середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов'язані а також жінки, які не мають військових звань, офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 до 40 років

На військову службу за контрактом приймаються призовники які визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров'я до проходження військової служби і мають відповідну фізичну підготовку, та жінки, які придатні за станом здоров'я до проходження військової служби в мирний час. Держава гарантує:

* стабільне грошове забезпечення;

* безкоштовне медичне забезпечення

* пільговий відпочинок у санаторіях Міністерства оборони України з членами сім"ї;

* обов'язкове державне страхування

* пільги при вступі у вищі навчальні заклади України;

* соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей згідно з чинним законодавством.

Військовослужбовці військової служби за контрактом отримують грошове забезпечення від 2000 до 5000 гривень в залежності від посади та вислуги років.

Розширення вікового діапазону прийняття на військову службу від 18 до 40 років дає можливість окремим громадянам мати право на пенсійне забезпечення при звільненні з військової служби за віком або станом здоров'я при наявності в них загального трудового стажу не менше 25 років.

Згідно Закону України військова служба в Збройних Силах України є державною службою особливого характеру. Час проходження військової служби зараховується громадянам до загального стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю. А також до стажу державної служби.

З питань оформлення документів та укладання контракту слід звертатись: м. Тернопіль, вул. Тролейбусна 5, Тернопільський об'єднаний міський військовий комісаріат, тел. 43-58-19, 43-58-14, 43-58-15, 43-57-17.

Військовий комісар

Тернопільського об'єднаного міського військового комісаріату

підполковник В.П.Гурюк

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: «Україна має дати відсіч ...

КОМЕНТАРІ