Бубка продовжує заробляти гроші на корупційних тендерах

Бубка продовжує заробляти гроші на корупційних тендерах

19.03.14 08:01 0 515
"Донецький регіональний центр охорони материнства та дитинства" 6 березня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ фірма "Монблан" на постачання палива на 1 млн грн. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть Наші гроші.

Упродовж року фірма постачатиме медикам бензин, дизпаливо, оливу та мастило (повний перелік з цінами внизу).

Фірма "Монблан" належить сім’ї голови Національного Олімпійського комітету України Сергія Бубки.

Єдиним допущеним до участі конкурентом фірми стало ТОВ "ТПП Альянс". Фірма записана на Аллу Латиніну та Ірину Сопельник. Остання свого часу була прописана за однією адресою з Володимиром Івановичем Сопельником, братом Віктора Івановича Сопельника – зятя народного депутата Віталія Хомутинніка (обирався від Партії регіонів, 21 лютого написав заяву на вихід). Загалом за останні п’ять років фірма "Альянс" виграла тендерів на 380,46 млн грн.

Окрім цих двох фірм участь також намагався взяти "Авіас" Ігоря Коломойського, фірма пропонувала постачати паливо й мастила на 160 тис грн. дешевше, однак була відхилена за невідповідність умовам торгів та відмову виправляти виявлену замовником арифметичну помилку.

При такому ж наборі учасників "Монблан" виграв цьогоріч не один тендер. КУ "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м.Донецька" 27 лютого замовив фірмі палива на 250 тис грн., "Авіас" пропонував за 231 тис грн., єдиний критерій оцінювання – ціна, протокол відхилення відсутній, однак угоду таки підписали з "Монбланом". Донецьке КП "Шляхове ремонтно-будівельне управління" у той же день уклало аналогічну угоду на постачання пропан-бутану на 900 тис грн., пропозицію "Авіас" на 809 тис грн. відхилили за невідповідно оформлені документи.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Луцьку продовжують ...
Наступна новина: На парафіях ...

КОМЕНТАРІ