Кожен має усвідомити, що ми живемо в європейській державі та є українською нацією - Cидір Кізін

Кожен має усвідомити, що ми живемо в європейській державі та є українською нацією - Cидір Кізін

20.03.14 10:34 0 355
Голова облдержадміністрації Сидір Кізін обговорив з головами міст обласного підпорядкування пріоритетні напрямки роботи на найближчий час. Сидір Васильович, зокрема, звернув увагу на необхідності активізувати роботу щодо збереження національної пам’яті. Він переконаний, що після знесення пам’ятників Володимиру Леніну у населених пунктах Житомирщини відбуваються глибокі ідеологічні та психологічні зміни у свідомості людей.

Очільник області вважає, що міста потрібно робити більш привабливими для жителів та їх гостей, аби кожен міг пишатися своїм населеним пунктом. За його словами, варто розпочати процес перейменування вулиць та встановлення пам’ятних дощок видатним історичним постатям, життя та діяльність яких пов’язані із Житомирщиною. Кожен має усвідомити, що ми живемо в європейській державі та є українською нацією.

Окрім цього, Сидір Кізін вказав на необхідність відновлення роботи кінотеатрів та театрів у містах області. Він вважає, що по можливості варто провести приватизацію цих закладів, аби вони приносили максимальну користь жителям.

Ще одним із важливих завдань для керівників міст є робота щодо переходу закладів жилово-комунального господарства до сучасної моделі, в основі якої лежить повага до приватної власності і відповідальність підрядників за надані населенню послуги. Саме це дозволить позбутися монополії та сприятиме здоровій конкуренції і подоланню корупції в житлово-комунальному господарстві.

На зустрічі з керівниками міст обласного підпорядкування Сидір Кізін підтримав ініціативу щодо створення ради міських голів при облдержадміністрації.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Луцьк: директор КП «Центр ...

КОМЕНТАРІ