З цією ініціативою виступив Феро Феніч – відомий чеський режисер, ініціатор і багаторічний керівник фестивалю. «Я не хотів лише дивитись на новини з України. Я мусив реагувати. Хочу, щоб працівники українського кіно відчули нашу підтримку», – наголосив Феро Феніч.
Програму фестивалю відкриватимуть стрічки, створені українськими документалістами безпосередньо на Майдані, в самому центрі подій української революції. На фестивалі про це розповідатимуть гості, учасники подій – відомий режисер Михайло Іллєнко, а також Олександр Щербак та Микита Пасинов.
Гості кінофестивалю також планують відвідати українських поранених, які лікуються від поранень у празьких шпиталях.
Міжнародний кінофестиваль Febiofest був заснований у 1993 році. Цього року в його програмі 135 фільмів з 55 країн світу.
Фестиваль триватиме до 28 березня.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Володимир Євдокимов: ...
Наступна новина: Міька рада звернулась до ...
Чому ви прокидаєтеся вночі і не можете заснути ...
Гірський велосипед для трас і бездоріжжя
Вініл: поєднання традицій і сучасності
Прикроватные тумбы по доступной цене: как выбрать и где купить в Украине
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday