Олександр Турчинов: Ми все зробимо, щоб захистити нашу свободу

Олександр Турчинов: Ми все зробимо, щоб захистити нашу свободу

22.03.14 11:46 0 367
У четвер відбулася зустріч в. о. Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова із Заступником Державного секретаря США Вікторією Шерман.

У ході зустрічі Сторони обговорили поточну ситуацію в Україні та незаконні дії Російської Федерації стосовно анексії півострову Крим.

«Це не просто агресія на території суверенної держави - це відкрита спроба анексії», - наголосив О. Турчинов.

За його словами, вирішується питання, хто правий: «Або Путін, говорячи, що він має право ігнорувати думку всього цивілізованого світу, або провідні країни світу доведуть життєздатність світового порядку та того паритету, що сформувався після Другої Світової Війни».

Разом з тим, Сторони погодилися, що подібна поведінка Російької Федерації - це не просто спроба порушити всі міжнародні угоди, «це виклик всьому цивілізованому світу».

У свою чергу, В.Шерман наголосила, що Президент США, Конгрес, Державний департамент та весь американський народ «підтримують вас і вашу країну та всі ті реформи, які ви запроваджуєте».

Крім того, Заступник Державного Секретаря США повідомила, що Америка вже почала запроваджувати конкретні санкції проти російських офіційних осіб та фінансових установ.

«Ми докладемо всіх зусиль, аби допомогти вам. І це не лише слова», - наголосила В.Шерман.

Також Сторони обговорили питання проведення президентських виборів в Україні. «Вибори повинні відбутись прозоро, чесно та у затверджені терміни», - зазначив О.Турчинов.

Керівник Парламенту наголосив, що «люди на Майдані загинули за те, щоб у їхніх дітей було майбутнє, і вони могли гідно жити в європейській, демократичній та некорумпованій країні».

«Ми все зробимо, щоб захистити нашу свободу», - підсумував він.

Прес-служба Президента України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області в ...
Наступна новина: Кримчанин: 18 тис. людей ...

КОМЕНТАРІ