Посадовця Володимир-Волинської міської ради звільнено з роботи за вчинення корупційного правопорушення

Посадовця Володимир-Волинської міської ради звільнено з роботи за вчинення корупційного правопорушення

22.03.14 12:49 0 292
Головного спеціаліста фінансового управління виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради визнано винним у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності).

Органами прокуратури області встановлено, що цей посадовець органу місцевого самоврядування, в порушення вимог чинного законодавства, неправомірно займався іншою оплачуваною діяльністю, а саме – влаштувався на роботу за сумісництвом до міського Товариства сприяння обороні України, де отримав понад 8 тисяч гривень заробітної плати.

У судовому засіданні посадовець визнав свою вину у вчиненому правопорушенні та повідомив, що знав про те, що згідно Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" не мав права суміщати свою посаду з подібною додатковою роботою.

Постановою Володимир-Волинського міського суду на нього накладено штраф у розмірі 850 гривень та конфісковано отриману від роботи за сумісництвом вигоду.

З роботи посадовця звільнено.

Прес-служба прокуратури Волинської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Сидір Кізін: «Я хотів би, ...

КОМЕНТАРІ