Волинь: рятувальники в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» провели свято безпеки для дітей

Волинь: рятувальники в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» провели свято безпеки для дітей

22.03.14 08:33 0 317
Рятувальники стали суддями спортивної розваги «Відважні пожежники», яка проходила під девізом «Дитина знає кожна – жартувати з вогнем не можна!» в обласному центрі. Саме в ігровій формі найкраще сприймають діти важливу інформацію. Тож для навчання малечі пожежним постулатам вогнеборці об’єднали свої зусилля з освітянами та працівниками виставки-музею Служби порятунку «101».

21 березня у Луцьку в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» працівники Луцького міськрайонного відділу У ДСНС України у Волинській області провели для дітей дошкільного навчального закладу №22 «Радість» урок безпеки.

Рятувальники розповіли малятам про основні правила поведінки у побуті, у лісі та на водоймах. А колектив дошкільного закладу представив свою дитячу команду дружин юних пожежних і рятівників «Полум’я сердець». Працівники ДСНС змогли відчути бойовий командний дух маленьких рятівників. Змагалися дві команди «Пожежники» і «Вогники». Малята показали свої уміння у маршируванні, розмотуванні умовних пожежних рукавів та гасінні пожежі, оперативному рятуванні тварин з вогню.

У підсумку змагань перемогла дружба, адже усі дітки якнайкраще показали свої знання і уміння серйозним суддям.

Насамкінець працівники виставки-музею організували ще один конкурс «Розмалюй безпеку!», під час якого роздали дітям розмальовки на пожежну тематику. Дошкільнята із задоволенням надали чорно-білим малюнкам кольорових відтінків.

Саме у такому форматі зустрічі «Рятувальники – дітям» школярі найкраще сприймають та запам’ятовують отриману інформацію. А напередодні Великодніх свят досить важливо вкотре нагадати основні правила безпеки життєдіяльності!

У ДСНС у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Мережу дошкільних ...
Наступна новина: Хмельниччина: «Рокам ніколи ...

КОМЕНТАРІ