Хмельницька область: піротехніки Держслужби з надзвичайних ситуацій вдосконалили професійну майстерність

Хмельницька область: піротехніки Держслужби з надзвичайних ситуацій вдосконалили професійну майстерність

22.03.14 08:22 0 309
В період з 17 по 20 березня з фахівцями групи піротехнічних робіт та відділення підводного розмінування Хмельницького аварійно-рятувального загону спецпризначення проведені традиційні щорічні навчальні збори. Основна їх мета – удосконалення професійної майстерності, адже будь-яка помилка під час розмінування може вартувати людського життя.

Заняття проводилися у два етапи. На першому піротехніки повторили теоретичні ази своєї небезпечної професії, закріпили знання заходів безпеки при поводженні із застарілими боєприпасами, вибуховими речовинами і засобами підриву та склали відповідні заліки. Другий етап був присвячений практичному відпрацюванню основних способів пошуку та підриву боєприпасів, конструкцій із каменю, дерева, бетону та залізобетону, а також дотримання заходів безпеки при проведенні вибухових робіт.

Регулярне та якісне підвищення професійної майстерності піротехніків-водолазів зумовлене і тим, що окрім зони відповідальності у Хмельницькій області, підрозділ закріплений ще за 8 регіонами з виявлення та знищення застарілих боєприпасів, що знаходяться під водою.

З початку року групою піротехнічних робіт знищено понад 140 смертельних знахідок, які виявлені на Хмельниччині.

ГУ ДСНС у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Мережу дошкільних ...

КОМЕНТАРІ